| MadalinGGG a întrebat:

Am comandat o folie de iph 6 de pe eMAG, mi-a ajuns doar ca nu e ce era in poze, folia in poze era din aceea pe tot ecranul iar cea pe care am primit o este din aceea fără margine o folie clasica, ce îmi recomandați sa fac, cum rezolv aceasta problema,

5 răspunsuri:
| samiZiciPompier a răspuns:

Suni la suport clienti, ceri retur si banii inapoi. O sa iti spuna sa completezi un formular pentru retur. Treci acolo motivul.

| Hogea_Alex_2001 a răspuns:

Am comandat si eu 2 telefoane de pe eMAG, eu sunt din tg.mures nu sti cand imi va veni comanda sau imi poti spune in cat timp ti-a venit tie?

| KronstadtResurrection a răspuns:

Lasă, că şi aifonu' este orice, in afară de smartphone de excepţie, cum îl laudă reclamele.

| MadalinGGG explică (pentru KronstadtResurrection):

Zici asta pentru ca nu ești utilizator de iPhone nu aifon sau poate ca ai avut maxim iPhone 4

| MadalinGGG explică (pentru samiZiciPompier):

Pai adică sa plătesc eu 15 lei curierul de returnare pentru greșeală lor?