| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
Mi-a scapat putina pasta corectoare sub folia de la telefon.
Am sters cu un servetel umed dar a ramas putin pasta sub folie dar ecranul telefonului nu este afectat deloc ca e pe margine.
Merita sa dau folia jos? Sau sa las asa?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar cum a ajuns sub folie?

| sierra1 a răspuns:

Dacă "merită" sau nu, e decizia ta. Arată nașpa de tot cu pata aia?

| Anonim7391 a răspuns (pentru sierra1):

Abia se vede e pe conturul foliei =)

| rxbiesx a răspuns:

Daca nu e afectat ecranul iar pasta nu se observa tare eu sincer nu as da jos folia doar pentru atata lucru, dar tu stii cat de rau arata pasta aia corectoare…