| DonGiani a întrebat:

Salut TPU. Am făcut o comanda de la flip.ro. Când vine curierul cu produsul pot sa verific adică sa deschid coletul și sa vad produsul înainte sa plătesc și dacă nu îmi convine ce primesc pot sa refuz comanda?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai selectat „verificare colet la livrare", da.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu am intalnit pana acum curier sa stea dupa mine sa verifica pachetul... exista retur oricand

| Freya1 a răspuns:

Cred ca poți sa selectezi "colet cu verificare" și atunci da.

| UserRo10 a răspuns:

Degeaba. Curierul te lasa doar sa deschizi pachetul sa vezi daca continutul e intact. Nu asteapta sa pornesti telefonul. Oricum ai retur gratuit

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Eu cand mi am comandat de pe Flip s-a oferit chiar curierul sa mi-l verifice fara sa-i spun eu. Îi spui înainte să plătești ca vrei sa verifici coletul si îl pui să astepte, poti chiar sa-i spui ca ai selectat "verificare colet la livrare". Îi lași 5-10 lei bacșiș după dacă vrei.