| ionu0k9 a întrebat:

Buna ziua am achizitionat de doua zile o tableta resigilata evolio x8. Totul merge bine pana la internet mai exact conexiunea wifi sunt conectat la retea de 100mb/s semnal full si se misca extrem greu orice aplicatie care necesita internet am reusit sa downloadez doar cu 50/60 kb/s sa fie o problema la setari? (am cumparat tableta online pot sa o returnez la un showroom? in cat timp primesc bani inapoi? sau in cat timp pot schimba produsul cu unul diferit? am cumparat de pe Emag

4 răspunsuri:
| ionu0k9 explică:

Pot in showroom? trebuie sa completez ceva formular inainte?

| RaduTN a răspuns:

Vorbeste cu cei de la EMag, poate este o problema cu tableta si ti-o repara ei daca mai ai garantia.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Daca nu au trecut 30 de zile de la daca achizitie o poti returna. Bani ai primesti pe loc sau in 30 de zile

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Da poti! Completezi ceva cand o duci nu trebuie completat inainte