| andrei543543 a întrebat:

Sal!
Ce xbox 360 sa-mi iau am auzit ca sunt mai multe feluri elite slim, slim, elite nu stiu care e mai bun si daca puteti sa-mi spuneti si pretul acestora.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DKRAdrian a răspuns:

Eu am Xbox 360 slim de 250 GB si e super
Deci modelul slim e cel mai bun
Apropo de pret, eu l-am luat din Germania cu 250 euro aici la noi in Romania nu stiu cum este

| andrei543543 explică (pentru DKRAdrian):

Auzi dar care e mai bun xbox 360 slim 250 gb sau
xbox 360 slim 4gb?

| DKRAdrian a răspuns (pentru andrei543543):

Xbox 360 slim 250 GB il recomand
E ultimul model aparut si are memoria mare

6 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Xbox 360 Slim (de 4gb)

| andrei543543 explică:

Dar exista si eliteslim?

| mateivali98 a răspuns (pentru andrei543543):

NU
Ori e elite, ori e slim.

| MaisonRR a răspuns:

Xbox 360 Slim (de 4gb) este cel mai ieftin si bun..Costa cam 9-10 milioane(lei vechi)..Dar..Eu personal NU iti recomand Xbox-ul sau alta consola..Am si eu Xbox.dar nu se compara cu PC-ul.+ Cu 10mil iti poti face un PC decent.