| JamesWatson a întrebat:

Ce pare aveti de brazi de pe Teamdeals?
( https://teamdeals.ro/ )
Și a comandat cineva?
Dacă da, brazii erau conform pozelor de pe site?
Ați avut probleme în a monta bradul?
Ați avut crengi rupte sau alte situații similare?
Dacă ați comanda un brad și nu a avut problemele pe care le-am enunțat mai sus aș dori un link. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Salut.Am luat eu un brad de la ei de 90 de lei în urmă cu 2 ani și difera total de ceea ce arată ei în poza, era mult mai rar și materialul cetinei, frunzei de brad era foarte proasta..Nu recomand, când am întrebat operatorul de acolo daca brazii sunt că în imagine mi-a zis că da, dar sunt niște mincinoși. Poate aia mai scumpi de la ei sunt buni dar aia sub 100 nu merita sa ii ei. Difera pozele de realitate clar.Acum mi-am luat altul din Selgros mai bun și frumos.

| JamesWatson explică (pentru AvalohAlyn):

Ok. Mulțumesc mult.
Sărbători fericite!