| George3313 a întrebat:

Daca am pus la adresa pe AliExpress in loc de apartament am pus,,et,, care in insemna etaj, iar eu am pus etajul 16 dar voiam apartamentul 16, blocul meu are 3 etaje, deci postasul va intelege si imi va aduce la apartamentul 16 nu i asa? happy
Sper ca ati inteles

12 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Ai dat acolo un numar de telefon, presupun. Curierul suna.

| George3313 explică (pentru Mădă0611):

Salut! Da, am pus un numar de telefon insa, postasul poate suna? Ca nu este prin curier

| Mădă0611 a răspuns (pentru George3313):

A. Postasul nu cred ca suna. Vede numele.

| Dalmore a răspuns:

Mie nu mi-a adus niciodată poștașul colete de pe alie, îmi trimite o foicică prin poștă cu programul și mă duc eu să-l ridic.

| George3313 explică (pentru Dalmore):

Sora mea face foarte multe comenzi, toate vin in fata usii!

| Dalmore a răspuns (pentru George3313):

Atunci n-o fi prost, se prinde el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că ți-l aduce. Și mie îmi trimisese cineva toamna asta un plic, dar adresa nu a scris-o corect și plicul nu a mai ajuns la mine.

Răspuns utilizator avertizat
| George3313 explică:

Am rezolvat problema!