| AndreiAndrei123454 a întrebat:

N-ati luat vreodata teapa pe aliexpress gen sa comandati produsul, il platiti si sa nu va mai ajunga? P.S.telefoanele de pe aliexpress sunt originale?

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cine te pune să plăteşti înainte?! Nu eşti primul pe care-l aud. Eu nici când comand de pe site-uri cunoscute gen eMag sau Altex nu dau banii înainte. De ce? Să mă cert cu ei după?!

Altă data plăteşte curierului în numerar după ce ţi-aduce produsul la uşă şi-l verifici. Aşa e cel mai sigur.

| AndreiAndrei123454 explică (pentru Gizăz):

Pe aliexpress nu se poate asa.