| sorin2407 a întrebat:

Spuneti-mi cum trebuie sa procedez ca sa cumpar in rate un pc de pe emag.Adica cum fac actele unde platesa...

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Trebuie in primul rand sa ai un venit sigur, adica sa fii angajat (care oricum nu e un venit sigur, ai putea fi concediat) sau pensionar si sa ai 18 ani sau peste.

| 3Panda3 a răspuns:

Trebuie sa dai comanda de pe net. il primesti acasa si platesti pe loc.:3 Funda?

| sorin2407 explică (pentru 3Panda3):

Platesc pe loc? Pai daca vreau sa il iau in rate cum platesc pe loc?