| CoRrUpT3D a întrebat:

Vreau sa fac comanda de un laptop bun dar nu am bugetul destul de mare ca sa mi-l iau si am hotarat sa-l fac in rate prin BRD.
Si am luat buletinul tatalui si mi-au spus ca are o datorie de acum 5 ani de nu stiu 300 lei parca si nu vor sa aprobe.
Am incercat pe buletinul mamei dar ea este casnica si trebuie sa bifez neaparat casuta cu "Sunt angajat cu carte de munca".
Deci vreau sa fac comanda prin rate BRD fara sa fie angajata mama.
Pot?
Daca da spuneti-mi cum?
PLZ HELP ME!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt de mult apuse ratele doar cu buletinul. Acum pentru un credit ai nevoie de adeverinte de venit si daca mama ta nu are asa ceva nu are nicio sansa la credit

1 răspuns:
| gabriel87000 a răspuns:

Normal ai de platit datoria aia veche.altfel nu poti face nimic.doar sa-l cumperi cu bani ches.cu astia nu te joci mia intai platesti datoria si dupa poti face rata