| George3313 a întrebat:

Vreau sa imi iau si eu un smartwatch. Ador Samsung Gear S3 dar nu stiu de unde sa il cumpar pentru ca este destul de scump, vreau sa gasesc un pret mai ok. O alternativa ar fi Huawei Gt 2 dar asta ramane la final. Vreau sa cumpar smartwatch nou ca sa nu am probleme cu el! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| George3313 explică:

Plus ca Gear S3 ul nu se prea gaseste decat pe olx asa ca puteti sa imi dati si link uri de pe olx dar sa fie nou cu livrare

| ionutx02 a răspuns:

Nu prea gasesti unul ieftin, in schimb iti recomand Samsung Galaxy Watch. (1099 lei).

Link produs: https://www.emag.ro/......D8SRWSBBM/

| George3313 explică (pentru ionutx02):

Nah. gear s3 este mult mai potrivit pentru mine, am gasit pe olx la 500 de lei vandut de o asa zisa firma o sa vad ce pot face, dar mersi se sfat!

| ionutx02 a răspuns (pentru George3313):

Daca are macar livrare cu verificare e ok.

| ionutx02 a răspuns:

Am uitat sa mentionez: Este si varianta Midnight Black care costa 949 lei -> poti selecta pe eMAG culoarea.

| cristian112233 a răspuns:

Salut, eu iti recomand GT2. Este foarte bun din toate puctele de vedere, autonomia foarte buna