| AleXTpU23 a întrebat:

Trebuie sa ajunga un colet livrat prin fan courier maine dar expedietorul a gresit o cifra din numar cand a plasat produsul la fan courier, ce pot face pentru a schimba numarul?

4 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Tu, destinatar, nu poti schimba nimic. Altfel, si eu schimb adresa si primesc coletul tau. Numai expeditorul o poate face. Si, ce numar a gresit?

| AleXTpU23 explică (pentru Iote):

Numarul meu de telefon

| AleXTpU23 explică (pentru Iote):

Tin sa mentionez ca stiu codul unic al comenzii pe care doar destinatarul si livratorul il stiu de accea credeam ca pot face ceva.

| Iote a răspuns (pentru AleXTpU23):

Daca ti-a gresit numarul de telefon, curierul nu te poate anunta ca a sosit coletul.
Poti sa suni la firma si sa le spui problema, si unde te pot anunta.