| mafiot1 a întrebat:

Salut.Vreau sa comand niste periferice de Extreme Gaming de pe Amazon, comand pentru ca in Romania nu exista momentan acele periferice si vreau sa stiu daca toate produsele sunt 100% reale si sigilate. De exemplu la unii scrie Buy New si Buy Used si daca selectez Buy New chiar sunt noi?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca prodsele exista, ca nimeni nu se joaca sa vand ceva ireal.
Doar ca, produusl este de calitate proasta, ca-i marfa facut in China, asa ca, daca te astepti la calitate, cumpaar din magazinu local, nu dupa amazon, ebay sau alte site-uri inernationale.