| AlexGeorge21 a întrebat:

Vreau sa imi iau un xiaomi mi note 10 lite dar am o dilema. Initial voiam sa il iau de pe eMag dar am vazut ca la ei este vandut si livrat de BMK. Este o firma de incredere? Adica daca telul ajunge ok altceva nu ma intereseaza sau sa il iau din alta parte, flanco de exemplu, direct din magazin.

4 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu recomand sa comanzi de la firme dintrastea necunoscute, mai ales ca si citit ceva despre cei de la BMK si nu prea par serioși.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,Emag este o platforma online uriasa avantajul este ca ei vand mai sub pretul pietei si totusi au castifuri colosale. sfatu meu este sa iti iei din MediaGalaxy probezi telefonul pe loc ..iti da si husa si folii fata+spate deci asta e parerea mea personala(decat sa iau online ..merg sa imi testez telefonul.ii pun si folii de protectie si husa si toate le aleg pe loc si plata tot pe loc ) Succes!

| AlexGeorge21 explică (pentru AnOnImuSS1):

Da dar din cate am vazut varianta cu 8gb ram nu este disponibilă decat online

| AnOnImuSS1 a răspuns (pentru AlexGeorge21):

Poti sa faci Precomanda cu asteptare de 14 zile lucratoare happy ..riscul tau acum este decizia ta ce faci!