| jacexoxo a întrebat:

Salut! Vreau sa-mi cumpar iPhone 15 Pro Max de pe eMAG deoarece este la reducere fata de orice alt site la fel si in magazinele din mall-uri (fiind diferenta de 400 si ceva de lei) si astazi imi spun niste baieti ca si-au luat si ei 13 pro max de pe eMAG si au primit produs care a fost returnat de catre altcineva (cu scopu ca nu ar fi ca nou) ca cica ei ar sigila din nou produsele returnate, totusi nu cred ca ar face asta fix cu iphone-uri. Mai bine sa-mi cumpar tlf din mall? dau funda

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ba da pe Emag sunt produse resigilate de aceea sunt mai ieftine sau produse cu zgîrieturi fine pe carcasa daca este telefon sau pe ecran urme de folosire, de ce sa arunci niste bani pe un iphone? Cel mai bine iti iei altceva util prin casa sau iti poti face toate investigatiile medicale sa stii cum stai cu sanatatea sau iti poti cumpara mobila noua prin casa decat sa dai pe un telefon o caruță de bani ca anul viitor sau peste doi ani acel telefon sa numai fie bun ca apare alt model, si il vei vrea pe acela. Nu merita sa arunci niste bani pe asa ceva, indiferent ca e nou nout sau cu defecte minore dar la reducere.

| jacexoxo explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ai si tu dreptate, da din punct de vedere ca s minor si imi da parintii bani, nu mai zic nimic?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice vinde eMAG resigilat este marcat corespunzator pe site si stii ce cumperi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă!