| floryynnel a întrebat:

Salutare, am cumparat azi un produs pentru cineva, iar acum aflu ca nu era ceea ce dorea( produsul corespunde cu ce am cerut eu, dar nu la asta se referise persoana). Inca am garantia si bonul, mai pot face ceva pentru a-l returna?( tin sa mentionez ca plasticul in care era invelit produsul l-am rupt)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca l-ai luat de pe net ai dreptul sa-l returnezi in 10 zile lucratoare. Daca nu, doar daca te intelegi cu patronul sau gestionarul.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca l-ai cumparat din magazin nu cred ca ti-l mai primeste, dar poti incerca, nu ai nimic de pierdut.
Daca l-ai cumparat dintr-un magazin online poti sa-l returnezi in 14 zile de la primire.

| marcelyny a răspuns:

Arunca-l la gunoi