| bogdanm16 a întrebat:

Dacă un magazin online are încheiat un parteneriat, sau mai bine spus un contract cu o anumită firmă de curierat, tu ca și client poți cere ca produsul respectiv să îți fie livrat de o altă firma. Am avut și am niște probleme cu Fan Courier-ul și până acum toate magazinele de la care am comandat câte ceva au contract cu ei.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat de mare e magazinul. Emagul sigur nu va accepta. Un magazin foarte mic probabil, pentru a face o vanzare ar accepta, bineinteles daca suporti tu costurile

| Saveluc a răspuns:

Nu. Nu se poate. Ei un contract in cât lunar sunt plătiți. Eventual sa ridici tu produsul dar nu mulți accepta asta

| Luiza995 a răspuns:

Bună nu poți să schimbi curierul, dar poti sa i rogi frumos, dacă i suni, să ti trimită comanda prin posta.
Dacă ai nevoie de haine de copii mallcopii.ro te poate ajuta.
https://mallcopii.ro.
Eu am fost mulțumită de servicile lor

| adi2003 a răspuns:

Cred ca poti dar vei plati mai mult pentru transport