| FloAndrei21 a întrebat:

Salutare tuturor. Am următoarea întrebare. Cum pot cumpăra adidaşi de basket gen Jordan, Hyperdunk,Under Armour, Kevin Durant sau Kobe? De obicei nu se găsesc la noi în ţară şi nu prea am încredere în unele magazine online de la noi. Site-uri precum Nike, Ebay sau Footlocker nu importă în România şi mai e şi aşa numita "taxă de vamă" pe care nu vreau să o plătesc. Sugestii?
Mulţumesc anticipat.

1 răspuns:
| AMW a răspuns:

Fie gasesti pe cineva care face comenzi in SUA de pe site-uri gen eastbay, insa mare grija sa nu-ti iei teapa, pentru ca nu se face cu factura, ci pe incredere, deci este important sa mergi la sigur. Daca ai orice fel de dubiu, mai bine nu.

O alternativa ar fi sportsdirect.com (sunt din UK, livreaza in RO, cam 2-3 saptamani dureaza), insa sunt destul de slabuti pe zona asta. Merita, totusi, sa arunci un ochi acolo: https://ro. sportsdirect.com/mens/mens-basketball-shoes