| stefstar a întrebat:

Salut preteni TPU! In scurt timp, o sa vina un prieten din America si m-a intrebat daca vreau sa-mi ia ceva de acolo! Eu fac basket! Su sunt indecis! Vreau sa-mi iau o pereche de ghete (una da buna), si nu stiu ce sa aleg Nike Hyperdunk 2011, Jordan Air SC2? cu nikeri merg la sigur ca i-am probat in intersport si-mi plac! dar cu Jordani nu stiu! daca or fi mai buni! Help me cu o parere!big grin mersi

4 răspunsuri:
| sorinL1 a răspuns:

And1.

| Aventador91 a răspuns:

Salut, din cate stiu jordan este facut tot de nike, deci mare diferenta nu este daca amandoua sunt facute de aceeasi firma, ramane sa alegi care iti place mai mult, banuiesc ca diferenta de pret nu e foarte mare, nu?

| stefstar explică (pentru Aventador91):

Nu ...de fapt pretul este acelasi!

| Aventador91 a răspuns (pentru stefstar):

Pai atunci alege care iti plac cel mai mult!