| BCătălin91 a întrebat:

Salutare tuturor. In cazul bonurilor de reduceri de la reciclare la Kaufland, daca ai mai multe bonuri, reducerea respectiva se acumuleaza? Si de exemplu se aplica la toate produsele eligibile de pe bon sau doar la unul singur ales de sistem?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.De care bonuri spui? Kaufland accepta in momentul actual si recipiente care nu au simbolul de garantie. Daca vorbesti de cele fara garantie, primesti bonuri cu reducere pentru un singur produs, ales in luna respectiva de catre ei, scrie aici :

https://www.kaufland.ro/utile/avantaje/automate-reciclare.html

(gasesti deruland in jos la Ofertă Reciclezi și salvezi, perioada asta reducerea e la sucuri)

Daca zici de sticle si doze care au simbolul cu garantie, primesti cate 50 de bani pentru fiecare si poti folosi toata suma la orice cumparaturi in magazin.

| mODIN a răspuns:

1. Nu se acumuleaza mai multe reduceri.
2. La toate produsele eligibile