| vladandrei1976 a întrebat:

Salutari. Voi ce parere aveti despre Mobi Store? Vreau sa va intreb pentru ca mi-am comandat un telefon acum 2 saptamani am facut plata cu cardul si nici macar acum nu a ajuns telefonul la mine. Am incercat sa-i contactez si mi-au spus ca sa livrat coletul si momentan nu stiu ce s-a intamplat cu coletul meu.

Răspuns Câştigător
| vladbarle87 a răspuns:

Sunt niste tepari, ocolestei cat poti. Nu sunt de incredere.

4 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Pai poti urmari coletrul pe siteul firma de curierat cu ajutorul unui cod, sau cel ma bine suna la firma de curierat.

| Packer19 a răspuns:

Incearca sa verifici la posta sau unde ar trebui sa iti fie coletul(depozitul sau ce e ala)...iar daca nu gasesti o rezolvare si nimeni nu iti spune nimic sau nu ti se livreaza coletul, poti contacta protectia consumatorului.

| Necsoiu_George_1945 a răspuns:

Salut. Am luat de la ei un Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 9S, Dual SIM, 4GB RAM, prin e-Mag.
Una scrie în specificații și altceva îți ajumge acasă.
Am scris următorul review pe care binențeles e-Mag nu a vrut să mi-l aprobe:
Foarte nemulţumit. Nu numai că nu are încărcare wireless, dar nu are nici măcar NFC. Doar că în specificaţiile de pe eMag apar ambele ca fiind existente. Adaptorul la încărcător pentru prizele din România nu există. Asta este, o să-l trimit retur, dar toate aceste lucruri pe timpul şi pierderea mea cu alergăturile.
Concluzie finală: fugiți cât puteți de partenerul e-mag Mobi Store din Brașov.

| im20 a răspuns:

Am cumparat de pe eMAG un telefon de la Mobistore. Comanda mea a fost pentru un Iphone 11 pro max nou nout, iar ei mi-au trimis unul activat din 2020 si pe deasupra si furat. am incercat sa il returnez, dar m-au blocat peste tot si nici eMAG-ul nu a fost de ajutor. am ramas cu un telefon furat pe care nu il pot folosi si cu banii dati. Sfatul meu... fugiti de la ei. tare. si nu va mai intoarceti, https://ro.revieweuro.com/brasov/mobi-store-orizont-1702636