| Ferii a întrebat:

Salutm,ce inseamna "Poti plati numerar sau cu cardul in momentul ridicarii produselor din
locatia selectata." acolo cand dai sa comanzi de pe eMAG si dai ridicare personala? Ca pot sa platesc cash la posta sau doar cu cardul?

6 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Ce nu intelegi foarte exact din cuvantul "SAU"?!?
poti plati intr-un fel SAU altul

adica PLATESTI CUM ITI E MAI BINE dintre astea doua solutii, si AMANDOUA merg, oricare ai alege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fie numerar, fie card.

| Ferii explică (pentru anonim_4396):

Numerar ce înseamnă? Asta întreb

| Intruder19 a răspuns (pentru Ferii):

NUMERÁR s.n. Sumă de bani în monede sau în hârtie-monedă; bani lichizi. [Cf. fr. numéraire].

| dannyel86 a răspuns (pentru Ferii):

Numerar inseamna cu banii in mana. Primesti coletul si platesti contravaloarea lui (la Posta sau curierului, dupa caz).

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ferii):

Cash, cu banii in mana