| dryft3r a întrebat:

Seara buna TPU. Tre` sa imi iau telefon. Am de ales dintre Iphone 5, Samsung Galaxy S3, Nokia Lumia 920 si S G S3 mini ( Asta nu cred ca imi trebuie) Ziceti va rog parerile voastre ce ziceti care se merita? Dau voturi posibil funda!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La ora actuala Samsung Galaxy S3 e cel mai bun smartphone de pe piata.

| allexxys a răspuns:

Depinde... eu as alege galaxy S3. e mai nice...
Bafta oricumkiss

| Marr117 a răspuns:

Îţi recomand iphone 5. Eu am făcut greşeala să mă grăbesc şi să-mi iau s3-ul şi nu sunt chiar atât de încântată de el. Merge bine, într-adevăr, dar este foarte mare şi este destul de costisitor până te obişnuieşti, plus că nu sunt toate aplicaţiile şi setările structucturate cu stil ca la iphone 5 şi poţi ţine cont şi de design, e mult mai atrăgător. Cât despre Nokia Lumia 920 am înţeles că are multe aplicaţii şi este destul de greu de umblat pe el, din ce am auzit. Sper să faci o alegere bună!

| Dragoș2058 a răspuns (pentru Marr117):

Galaxi s 3 eu am asa ceva si sti cei asta