| Toni1p000 a întrebat:

Slaut. Am dat o comanda de pe nike.com în valoare de 170 de lei. Coletul vine din Olanda prin dhl. Coletul l-am plătit cu cardul dar nu știu dacă trebuie sa mai plătesc ceva pentru transport celor de la dhl pentru vamă. Dacă ma poate ajuta cineva. Ca nu vreau sa am surprize când vine

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai comandat din tara din UE (Olanda), atunci nu trebuie sa platesti vama.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pe site-ul de unde ai comandat nu a fost cuprins in pret si transportul?
Verifica-ti comanda!

| Toni1p000 explică (pentru Bula):

Scrie transport gratuit, dar nu știu dacă trebuie sa plătesc pentru vamă

| Bula a răspuns (pentru Toni1p000):

Daca ai comandat din tara din UE (Olanda), atunci nu trebuie sa platesti vama.

| Violleta2022 a răspuns:

Si nike fake nu gaseai si in Romania, pe la tarabe si magazine ieftine?
Iti imaginezi ca aia de 170 lei cu tot cu transport inclus sunt de fapt niste chinezarii ieftine...