| DracusorImpielitat a întrebat:

Stiti cumva daca este TopShop si in Bacau?

Răspuns Câştigător
| gaby5995 a răspuns:

Nu este.

5 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Nu exista in Romania topshop

| DracusorImpielitat explică (pentru callie2):

Daca te referi la magazinul de haine (pentru ca despre asta de fapt am si intrebat), am vazut in revista BRAVO, la pagina cu haine si chestii de genu, am vazut o pereche de colanti, deci cred ca este si in Romania, adica nu ar pune haine de la magazine doar din strainatate. Si daca ar fi un site disponibil, atunci ar pune si.com sau.ro dupa, deci...

| callie2 a răspuns (pentru DracusorImpielitat):

Despre magazinul de haine vorbeam. intra pe topshop.com, dai jos jos jos si gasesti acolo un link: "find a store". dai pe el si o sa vezi ca nu exista Romania listata acolo. in schimb, site-ul livreaza in Romania.

| DracusorImpielitat explică (pentru callie2):

Okei, mersi :*

| denysuk25 a răspuns:

Nu este.