| assasins a întrebat:

Stiti daca saitul www.parfum-parfumuri.ro este de incredere? A mai cumparat cineva ceva dupa el?

Răspuns Câştigător
| lilpsycho a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu cumperi parfumuri de pe net. Pana si site-urile care se respecta ( cum e aoro.ro ) vand unele fake-uri, am patit-o cu un DG care nici macar nu mirosea ca originalul, de pe aoro.

| razvanel112 a răspuns (pentru lilpsycho):

Nu este chiar asa. depinde de firma. eu am luat de pe http://www.revis.ro/ si sunt foarte multumit. Cadouri si personal cumpar de aici. Recomand cu incredere.

1 răspuns: