| madonica a întrebat:

Unde va cheltuiti voi banii(daca ii aveti)si pe ce?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Cum iau banii, platesc chiria si alte cheltuieli fixe (intretinere, cartele telefonice, internet etc), apoi fac cumparaturi (mancare), umplu frigiderul pentru vreo saptamana. Apoi, ii las pe card si folosesc de cate ori ies in oras, imi mai iau haine. A, si la fiecare 2 luni, platesc cursurile. Depinde si de luna, mai merg la un training, mai ies la munte...

16 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Casa, cheltuili fixe: tel, internet, apa, lumina, mancare, hoby-uri: pictat, pescuit, pisica (mancare, veterinar), pesti (mancare, decorare acvariu), shopping, frizerie, masaje, cine in oras, masina, cadouri pentru familiari, etc si asta doar intr-o luna din pacate. ps:nu am bani, chiar eu ma mir de unde ii scot.laughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

Tigari+sucuri+taxi+mancare+iesiri in oras+haine

daniela
| daniela a răspuns:

Deja sunt la final de cheltuieli cu o casa noua... cand o sa o termin o sa ajung si la datori

| RamonaMn a răspuns:

Ohohoooooo day dreaming

Numai sa-i am si sunt o tornada la cumparaturi devil

| RamonaMn a răspuns:

Ohohoooooo day dreaming

Numai sa-i am si sunt o tornada la cumparaturi devil

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Facturi si carti.

| claudya a răspuns:

Unde e nevoie...credit...copii...casa...altele

| cristina_6456 a răspuns:

Haine, papuci, posete

| ioanaa a răspuns:

Chirie, intretinere, lumina, net, mancare. nah, ca tot studentu' laughing
Si se mai duc si pe haine sau alte accesorii, dar mai rarut ca-i mai dragut laughing

| vio a răspuns:

Credite, plati fixe la intretinere......si ce ramine tragi de iei pina la plata urmatoarehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca toti oamenii care au bani intr-adevar nu prea umbla cu bani la ei si e foarte putin probabil sa-i intereseze cam cit se duce din cont sau unde atita timp cit le face placere ceva anume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani?//unde? care? cati? muuulti? as vrea si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii nu prea am,... dar cati ii am ii cheltuiesc pe bere, mancare si cartii pentru bachappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-am ascultat pe toti si bag seama ca e aproape vremea cind o sa ne ducem sa platim utilitatile cu valiza plina ochi cu facturi

| pisi dy a răspuns:

Carti, multe carti... abia astept Bookfest-ul ca deja am ochit niste carti ( de obicei carti de specialitate, care sunt tare scumpe )...

| zuzu_1842 a răspuns:

Pai imi cheltui banii de regula cu colegele mele de la handball... dupa un meci bine castigat...mergem si sarbatorim:X:X sau pe haine...:X imi place sa am o garderoba bogata:X