| costis a întrebat:

Pe ce va cheltuiti banii la inceput de mai si de Paste?

Răspuns Câştigător
| Mable009 a răspuns:

Pentru inceput dam banii pe mancare ca ne trebuie un miel asa-i?
Dam banii pe vacantele la tara si alte destinatii acum este super sa calatorim in Bucovina
Si multe altele

| costis explică (pentru Mable009):

Cam de asta am pus intrebarea, ca am auzit la tv ca mieii ca nu ar fi buni, si cred ca e razboiul comercial, "cumparati numai carne din import, ca asta romaneasca nu e buna". M-am ambitionat si cred ca o sa cumpar numai produse romanesti (mai putin bananele si portocalele... ca, deh, nu s-au aclimatizat). Si eu sunt pentru vacantele la tara si cu calatoriile in Bucovina. Vacanta placuta!

| Mable009 a răspuns (pentru costis):

Adevarat dar acum fiind Pastele si cum e traditia de demult sa nu cumperi un miel.
Da calatoriile in Bucovina sunt minunate am fost acolo si chiar mi-a placut

| Mable009 a răspuns (pentru Mable009):

Hmm

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe ce am nevoie! Îmi fac mofturile culinare.
Pa, pa.

| daηă a răspuns:

Pe îmbrăcăminte și pe dulciuri.

| AR1373 a răspuns:

Pe mancare, incaltaminte, haine si niste mici excursii in natura si pe la rude...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pe nevoi urgente si pe unele mofturi

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Eu cheltui banii pe mancare la inceput de mai si de Paste

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Imbracaminte,incaltaminte, mancare etc thinking

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Imbracaminte, incaltaminte si toate cele necesare pentru Paste.

| Svartedauden a răspuns:

Haine si mancare ^_^

| DianaMA a răspuns:

Pe rochita si pantofi pentru banchetbatting eyelashes