| Erick1 a întrebat:

V-ati cumparat vreodata o pereche de pantofi de pe OLX? Am banchetul de a 12-a saptamana viitoare si as vrea sa ii iau de pe OLX, dar nu stiu sigur cat de sigur e. Ceva pareri?

3 răspunsuri:
| Andrei02132 a răspuns:

Pai, ar fi problema la marime... adica s-ar putea sa nu iti vina... asta ar fi singura problema pe care o poti avea cu pantofii de pe OLX

| Erick1 explică (pentru Andrei02132):

Pai tocmai de aia am ajuns sa ii iau de pe OLX, am marime mare si nu gasesc in magazine

| intreabaorice a răspuns:

Eu zic ca OLX este sigur deoarece am cumparat o bicicleta pe olx si e in stare buna.O am de vreo 3 luni