| merxand a întrebat:

Vand un PSP 3004, hackuit,functioneaza foarte bine, este la varianta 6.39.
Impreuna cu el,vand si husa,incarcator, USB si card de memorie de 4GB.
ID-ul meu este merxand@yahoo.com
Contactati-ma daca sunteti interesati sa-l cumparati,doar in Bucuresti.
Sau,eventual, daca stiti un site unde il pot vinde fara sa dau bani ca sa fac anuntul (asa face pe okazii.ro)

1 răspuns:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Unde e intrebarea?, si nr de telefon poate psp asta ma antereseaza? sau poate nu? neee nu stiu, tu stii?