| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi se pare normal sa vi se livreze un colet la 9 seara? Serios, Cargus? Face si omul un dus, convins ca e imposibil sa mai se livreze la ora aia, cand da de 2 apeluri pierdute si un mesaj cu "s-a incercat livrarea". Am trimis la 10 un mesaj numarului lui nenea de la cargus. Daca nu raspunde, macar sa guste nota de ironie. Se mai intoarce baiatu`? Eu deja am platit cu cardul livrarea si de aia ma supar.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

E obligat să încerce livrarea de 3 ori, deci ar trebui să mai vină de 2 ori

9 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Mergi maine la sediu sau astepti sa vina el.

| milosbum a răspuns (pentru Frank51):

Stau la tara, deci tot ce pot sa fac e sa astept. Asta, daca mai vine

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu mi se pare anormal, in orice caz.

| JicaContra a răspuns:

In timp de pandemie, ora 9 nu e anormal!

| sopranaCadaverica a răspuns:

Stai calm, probabil nu a mai avut rabdare viteazul, si a incalecat pe sa spre casa vazand ca nu esti disponibil. O sa se intoarca maine happy cu coletul.

| Zorn a răspuns:

Eu stiam ca au program pana la 19:30 doar. laughing Ciudat.

| milosbum a răspuns (pentru Zorn):

Si eu, de asta a fost neasteptat...

| Feitan a răspuns:

Vine iar urmatoarea zi, la mine s-a intamplat sa nu fiu acasa si in intervalul orar specificat de ei, e un colet, ceva ce se poate amana.