| Emmacvcc a întrebat:

Vreau sa comand niste lucruri de la eMag. Sunt de la mai multi producatori. Primesc produsele într-o transă sau in mai multe?
Adică azi un colet peste doi zile altul?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă sunt de la același vânzător (eMAG, sau alt partener) - e posibil să vină toate odată.
Dar dacă sunt de la magazine diferite, clar vin mai multe pachete.

| Emmacvcc explică (pentru mihai69):

Imi scrie acolo jos vandut de Dormeo de exemplu.Deci îmi vor veni mai multe machete?

| Emmacvcc explică (pentru mihai69):

Imi scrie acolo jos vandut de Dormeo de exemplu.Deci îmi vor veni mai multe pachete?

| Emmacvcc explică (pentru mihai69):

Imi scrie acolo jos vandut de Dormeo de exemplu.Deci îmi vor veni mai multe pachete? Dar e pe eMAG.

| mihai69 a răspuns (pentru Emmacvcc):

Nu e nevoie să scrii de 3 ori același lucru. Dar dacă toate produsele sunt de la Dormeo, atunci da, va veni un singur transport. Posibil cu mai multe pachete, că știu că aștia nu vând chestii micuțe, să intre multe într-o cutie, ci saltele și alte accesorii pentru dormit. Care de obicei sunt ambalate individual. O să vezi când ești anunțat pe mail despre livrare, o să primești AWB pentru fiecare colet.