| cipicu92 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou. Ce imi recomandati? Eu as opta pentru iphone4, dar nu stiu inca 100%. Care credeti ca e mai bun: Samsung Galaxy S II. iphone 4, lg optimus black sau sa astept pana apare iphone 5? DAU FUNDAA!

9 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Eu zic sa iti iei Samsung Galaxy S 2 pentru ca este mult mai performant si ultima versiune de android merge excelent.

| CM7YRE a răspuns:

Ia-ti iphone4, e cel mai bun.

| GabyZarny a răspuns:

Iphone 4 e taticu lor!

| shadow_7590 a răspuns:

Eu iti zic sincer...am un prieten expert in telefoane si iti recomand Samsung galaxy S I; II nu conteaza amandoua sunt foarte bune

| DauCumPot a răspuns:

Logic ca iti iei Samsung; pentru ca ANDROID = GOOGLE. Adica ai un market si descarci aplicatii cu miile.Eu de ex am HTC Desire.Am la aplicatii pe el de rupe. Nu orice fel de aplicatii; incepand de la joculete super interesante la programele de downloadat direct de pe YouTube.Mailurile pe Android vin mai rapid in calculator ca la PC. rolling on the floor. + ca cineva imi spunea ca daca ai Orange si vrei sa iti bagi net pe ihpone 3gS nu merge. Android RuLLZ. Iphonu nici nu prea se poate configura.Ai direct meniu... SI ala de deblocat si aplicatiile atat. Nu ai un desktop ceva mai funny. Dupa o vreme ai sa te plictisesti de el.Dar pe Android mereu apar aplicatii noi si interesante happy. Sa ne spui ce alegere ai facut. HF!

| deearose99 a răspuns:

Asteapta sa apara iphone 5

| deearose99 a răspuns:

Pe iphone exista bump, bine si pe android e, dar pe orice iphone poti pune cydia si installous.

| kukyiuly a răspuns:

Samsung Galaxy I sau II iti spun sigur tata are si este excelent este bun si ca distractie dar si unei persoane gen office mergehappy funda pls happy

| TraficQuAmoru a răspuns:

Ia-ti un Samsung galaxy S II.
Am eu si crede-ma e super bun, singura chestie care e la toti si ma deranjeaza e ca tine bateria doar o zi. este super, are mult mai multe aplicatii, iar pe net merge super bine. cu toate ca este foarte subtire ceea ce nu multora le convine si si mare, are gps 3D si e foarte folositor. Nu se blocheaza, nu se intrerupe, touch-ul este foarte bun in comparatie cu iphone'u 4. Iphone'urile sunt doar de figuri, ele unt create special pentru jocuri si aplicatii, iar Samsung pentru Net, mesaje, apel video etc. Iphone'u4 nu meirta luat. Desi prima data ramai ceva gen ''wow''.winking