| DenisIonut01 a întrebat:

Vreau si eu o tableta pe care sa pot pune sistemul de operare windows si android. adica nu amandoua odata daca ma satur de android sau nu imi place sa trec pe windows 7 si sa fie pana in 400 lei -450 lei (4 milioane)? Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 explică (pentru Buza_Oleg_1998):

E veche intrebarea oricum mersi dar nu mai aveam nevoie

2 răspunsuri:
| bobo_1770 a răspuns:

Nu gasesti la pretul asta doar la mana 2 te sfatuiesc sa cumperi un ipad 2 sau o tableta romaneasca(este mult mai ieftin cam 1000 lei fata de ipad care este 2000 lei si majoritatea aplicatilor sunt gratuite)