| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi cineva ajutati-ma cum sa pun windows 8 pe o tableta android 4.1.1 dar sa nu fie remote desktop sa fie sistemul de operare in tableta când pornesc tableta să booteze de o data windows 8 dar nu android mie androidul nu-mi place si e greu de obisnuit cu comenzile celea nu ai cam posibilitate sa faci ce vrei pe un android de aia si vreau windows pe tableta tableta are 11 inch este normal cam pentru un windows asa ma gindesc eu

2 răspunsuri:
| Vlad_Airinei_1998 a răspuns:

Nu prea poti sa faci asta.Am vazut pe un site niste metode, dar nu le recomand, pentru ca risti sa iti strici tableta, si daca reusesti, va avea multe bug-uri.Ai putea sa iti cumperi o tableta cu windows 8, dar costa destul de mult.