| Farcas a întrebat:

Ziceti-mi un telefon mobil fain, modern, cochetbig grin parinti mei vor sami cumpere de pasti un telefon nou.insa nu stiu ce sa aleg. vreau ceva frumos si pentru fete(sa aiba bluetooth si toate cele, si sa nu fie chiar 20 de milioanelaughing )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia6300 sau 6120c.
winking

23 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Nokia 6120, are bluetooth, mp3, citeste fisiere word, pdf si pps, asadar iti poti pune carti sau cursuri pe el, poti vedea videoclipuri, ii poti cumpara card de 1 sau 2 GB, are Camera de 2.0 Mp, Radio, un program de citire a videoclipurilor-RealPlayer, Recorder, Jocuri si altele.Nu e telefon de fite, dar isi face toti banii.eu il am, cand a aparut pe piata era 900 ron iar acum e intre 540-720.

Anna
| Anna a răspuns:

A, si inca ceva, e foarte finut, asa ca pentru o fatawinking

cristian
| cristian a răspuns:

Un Nokia 6131 te poate multumi.

lolita
| lolita a răspuns:

Daca vrei unul de fite iat-i un Prada, e super fain.

| andreutz a răspuns:

Samsung armani e tare cochet :)
uite aici un link
http://www.gsmarena.com/samsung_armani-2046.php

| Sara a răspuns:

Sagem 511x :X tastatura este inedita, sigur vei fi admirata cu el. are de toate, inclus card

| sigmanet a răspuns:

Ceva frumos, pentru fete si cu Bluetooth gasesti incepand de la cateva sute de mii. As recomanda sa cauti ceva incepand cu modelul urmator http://www.sigmanet.ro/Nokia-E65--id11063.

eileen
| eileen a răspuns:

Ia-ti un Samsung Omnia, sau un Iphone.

| hugin a răspuns:

Nokia N73 camera de 3, 15Mp si cam tot ce vrei prin el si mai e si clasic ( nu clapeta sau alte invarteli)

| sabina a răspuns:

Eu zic sa'l astepti pe asta :X
http://www.youtube.com/watch?v=2O2Li74EYew

| carmen_5367 a răspuns:

Samsung omnia dar ......este vro22 27 si daca vrei placat cu aur si cristale 75sau 105

| christian a răspuns:

Un nokia sau samsung.sunt cele mai bune.Vezi si tu cam intre ce sume te-ai incadra si alege unul asa pe gustul tauhappy

| joy a răspuns:

Cam la ce bani? Eu zic sa-ti iei nokia, sunt cele mai fiabile si au meniul clasic, simplu, de bun gust

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Unul de fițe, să ai tot ce îți trebuie și să fie încorporat în el.
Încearcă Nokia.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung d 600

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E65

| claudiu89 a răspuns:

Eu sunt fan Sony Ericsson, eu mi-as lua C510

http://www.telportal.ro/telefon-Sony%20Ericsson_C510.htm

| yoanna73 a răspuns:

Samsung model sgh-z240

| mariusres a răspuns:

Recomandarea me e nokia E66 sau E71 sau daca vrei mai mult multimedia Nokia 5800 Express Music

| papooshyka a răspuns:

Nokia 6300... te-as sfatui eu

| ...zuzu... a răspuns:

Iti poti cumpara un Sony Ericsson w910i
-e telefon de fite
-este incorporat cu tot ce iti trebuie
-are camera de 2 megapixeli
-bluetooth
-mp3
-iar pretul nu este foarte depasit

| hope_5068 a răspuns:

Nokia 6310... se gaseste in deferite disigne'uri si e super folositor, cred eu... dupa me e fff misto!

| karmine a răspuns:

Nokia 5610 xpress music red