| Geox_5004 a întrebat:

Ajutati-ma, deci mama vrea sambata sa isi cumpere alt telefon mobil, vrea tot nokia sa fie dar sa fie in jur de 2 milioane, si sa fie si cu bluetooth, si camera.cam ce telefon ar merge? pls spuneti-mi funda.

4 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Geox.Eu îţi recomand următorul link.Nu are cameră dar sper să-i placă, arată foarte bine şi foarte rezistent, am eu.Aici vei beneficia de livrare gratuită şi rapida.Accesează http://goo.gl/UeCx8. O zi bună!

| eDDy a răspuns:

Salut,
Un Nokia 1100 laughing. Parerea mea e ca telefoanele sunt cea mai proasta investitie. Il cumperi cu 800 RON si apoi il dai cu MAXIM 700 RON daca e zgariat pretu coboara sub 300 RON in amanet si 500 RON la persoane. Deci nu va mai cumparati telefoane scumpe, eu is multumit cu jafu meu happy.

| Buttercup30 a răspuns:

Nokia 2330

| razvan1008 a răspuns:

Nokia 2700 classic