| Lays17 a întrebat:

vreau si eu un raspuns : vreau sa imi cumpar un telefon mobil smartphone, cum imi pun net nelimitat pe el, vreau sa-mi ziceti si ce model sa-mi aleg tinand cont ca vreau sa aiba memorie mare, sa tina bateria f.mult, si sa fie si performant, plz, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Fllyyper a răspuns:

Recomand din plin HTC Desire HD oricum isi merita banii. Cat despre net difera de la retea la retea la Orange era parca ceva cu wap gprs unlimited. cu 4 sau 5 euro / 30 zile nu mai stiu exact. oricum daca ai wifi stay cat vrei si free + ca in general wifi e de calitate superioara in comparatie cu internetul mobil. happy

2 răspunsuri:
| mafychokko05 a răspuns:

Lg optimus one. are wifi si poti naviga pe net non stop si gratuit

| Lays17 explică:

Mai multe raspunsuri?