| 19adrian19 a întrebat:

Am facut azi curat in pc si am sters un program (True key) da nu stiu ce ii. Acuma am repornit pc'ul si imi aplare un al doilea con cu numele True key ceva de securitate, pe langa userul meu. Imi poate spune cineva ce s-a intamplat si cum rezolv chestia asta?

2 răspunsuri:
| CrystyCRS a răspuns:

Nu trebuia sa stergi aia, incearca sa-l descarci iar.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

True Key este o aplicatie care retine parolele tale si te logheaza automat pe diverse websituri si conturi. Daca el apare in continuare pe computer, atunci nu a fost dezinstalat sau altcineva cu acces la adaugat din nou.