| AnielAn a întrebat:

Bună! Cineva a pus un anunț pe olx cu numărul meu de pe telefon, iar acum ma tot contactează oameni pentru acel produs, un Ipod am înțeles. Aveți vreo idee, cam ce aș putea face în această privință?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poți contacta admini olx pe olx.contact și le trimiți msj, trebuie sa iți faci un cont și tu

| Catrice a răspuns:

Cauți anunțul și raportezi

| danbnz a răspuns:

Vrajeala de 2 bani.
Ai vreun fraier de amic care iti face vreo farsa sau te dai maret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e partea buna, partea easy. Zii merci ca nu te-a postat pe site-uri gay, cum de asemenea am pățit. Sa te sune de 100x în aceeași zi. A trebuit sa schimb numărul de telefon. Mă sunau toți homosexualii pasivi, activi și versatili. Să nu mai zic de mesaje, chiar și pe Whatsapp.

| Catalin77945 a răspuns:

N-a pus cineva mai devreme o intrebare ca voia sa se razbune pe un nr de telefon? rolling on the floor

| llesogard a răspuns:

Nu stiu daca zic bine, dar ai putea sa raportezi anuntul, sau sa contactezi administatori OLX-ului