| Mihaela2729 a întrebat:

Buna! Mi-a aparut pana acum de 2 ori ca altcineva s-a conectat de pe contul meu de Instagram. Am schimbat parola dar degeaba. Ce pot face?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Duce ai schimbat parola IESI din cont (Logout), dupa care intra din nou in cont cu noua parola!
Daca nu poti intra in cont (doar cu parola veche), atunci fa-ti un alt cont, nou.

| oglindasultanului a răspuns:

Ai conectat aplicati? Le gasesti in setari, alea iti acceseaza contul.

| CosminCD a răspuns:

Schimbă parola, fa logare cu 2 pasi, delogheaza-te, apoi loghează-te în 2 pasi. Sper ca asa nu vei mai avea probleme.

| sparklingqueen a răspuns:

Contul tau e compromis, fa securizare cu 2 pasi, da logout, si baga informatiile, pupicei!