|

Bună seara! Mi-am uitat parola de la contul Google. Mă puteți ajuta să o resetez? Parola de Yahoo cu care am asociat contul, am uitat-o. Problema e că de un timp îți cer cei de la Google să schimbi parola, o tâmpenie!

9 Raportează Evaluează
9 răspunsuri:
| a răspuns:

Daca ai creat contul Google de pe telefon, atunci poti cere cod de deblocare pe acel numar.
Daca ai pus ca alternativa DOAR contul de Yahoo si ai uitat parola (fara sa pui si numar de telefon), atunci uita ambele conturi si creaza-ti altele.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Imi spui si mie de ce raspunsul meu ai marcat-o ca nefolositor si ERONAT?

| explică (pentru Bula):

Este super eronat din timp ce spui să uit de ambele conturi. Și da, îl consider nefolositor. Bye!

| a răspuns (pentru Anonim15032001):

Daca nici in contul de rezerva nu poti intra (Yahoo), nici numar de telefon nu ai atasat contului Google, atunci UNDE SA-TI TRIMITA codul de deblocare? tongue

| explică (pentru Bula):

Le-am trimis un mail, nu e cazul să te îngrijorezi!

Si va veni raspuns la Sfantul Asteapta, fiindca nu esti abonat platit la serviciile lor. tongue

| explică (pentru Bula):

De unde știi Bula?

Fiindca nu esti primul care a patit asa, dar cred ca nici ultimul.
Google are milioane de conturi, din care cca. un sfert sunt platitori. Restul sa fie multumiti ca primesc conturile gratis. Nu au nici un interes sa intervine manual pentru cei care sunt neglijenti, cu tot ca nu platesc macar o suma minima.
Angajatii si echipamentele costa.

| explică:

Mi-am reamintit-o. ^_^