| progat a întrebat:

Am un card de debit pe care nu prea țin bani și l am folosit la mai multe free trialuri la mai multe aplicații. Multe dintre ele s-au terminat pentru că nu au avut de unde să scoată bani. Daca eu o sa pun bani pe acel card exista posibilitatea sa mi se retragă bani daca perioada gratis s-a terminat și contul mi-a fost suspendat? Precizez că la unele nu am folosit PayPal, iar la ce am folosit am dat cancel la tot.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba la bancă nu aici, ca nu stie nimeni in afara de cei care ti au emis cardul ei stiu.