| NVSCS555 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun o setare pe Facebook sa primesc like-uri la o postare doar de la prieteni?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Setezi cine iti poate vedea postarea si setezi doar prieteni.

| NVSCS555 explică (pentru Sofer):

Am spus de cine poate sa dea like, nu de cine sa vada postarea.

| r00t1ng a răspuns:

Când postezi, ai acolo in dreapta sau stanga la postare un colțișor dai pe ala si setezi, Public, Prietenii etc.

| NVSCS555 explică (pentru r00t1ng):

Aia este pentru cine poate s-o vada, eu am zis de cine poate sa-mi dea like.