| Braga_Madalina_Ionela_2003 a întrebat:

Buna TPU e normal daca ți se sterge o întrebare dupa site brainly sa ți se dea punctele inapoi nu? Mie nu mi s-a dat nici-un punct inapoi am acum 1 punct din 55 vi se pare corect?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Madalina,

Indiferent daca ti se pare corect sau nu, acesta este regulamentul Brainly si esti obligata sa-l respecti pentru a putea folosi acea comunitate - acest lucru se aplica oriunde, chiar si in societate unde suntem obligati sa respectam legile.

5 răspunsuri:
| alexmihai891 a răspuns:

Da, mi se pare corect

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai respectat regulamentul. Daca l-ai incalcat, atunci e normal sa fii sanctionata.

| Satango a răspuns:

Nu, câtă nedreptate!
Ia-ţi un avocat.

| Braga_Madalina_Ionela_2003 explică (pentru Satango):

Nici chair asa

| Braga_Madalina_Ionela_2003 explică (pentru Satango):

Nu ma mai lua la misto.Am intrebat doar daca vi se pare corect si atat?