| anonim_4396 a întrebat:

Pot publica virușii informatii bancare? Mi.a aparut un avertisment ca se vor publica in 2 minute, insa când am fost la banca era totul ok.În contract nu am voie sa iau din bani timp s cativa ani.Se poate din aceasta cauza? După acei ani de vor publica? sau virușii nu le pot publica prin telefon? Sau funda!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, tu crezi toate spamurile?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nu,dar îmi spunea ca ii am din cauza site. urilor infectate.si eu stiu ca am intrat pe site uri infectate cu filme.dar nu cred ca e posibil

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Acel mesaj era cel mai probabil un virus. Nu trebuie sa iti faci griji! Daca nu ai introdus nicaieri datele tale bancare, atunci acestea nu pot fi facute publice.

Pe viitor, incearca sa folosesti un program antivirus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intrebat daca pot sa publice informatiile bancare virușii.Mi.a aparut un avertisment ca ii am de pe site.uri cu filme si am intrat pe site.uri cu filme si mi s. au deschis pagini pe adulții în care zicea ca publică în 2 minute inf.bancare.Am fost la banca si e ok dar în banca am bani din care nu se pot lua timp de cativa ani si ma întreb daca din cauza ca nu se pot lua nu a.au publicat.am intrebat daca pot lua virușii inf.bancare si sa le publice după acei ani.Ma poți ajuta?

| Anonimul95t a răspuns:

Nu cred ca iti ea nici un ban am mai auzit de situati din astea si nu s-a intamplat niciodata dar acum depinde daca ai introdus date bancare?