| codrutadejos a întrebat:

Mai pot afla parola la Facebook daca mi-am uitat-o? Mentionez ca am uitat-o si pe cea de la messenger. Pot merge la un service gsm sau ce pot face?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Service ul gsm repara hardware nu afla parole de Facebook
ai optiune de forgot password, foloseste o

| codrutadejos explică (pentru suntserios):

Nu pot să o folosesc pentru ca imi trimite pe mail codul si nu stiu nici parola la mail

| suntserios a răspuns (pentru codrutadejos):

Ghinion, alt cont de Facebook atunci

| dannyel86 a răspuns (pentru codrutadejos):

Nu ai cum, daca nu ai acces la mailul de recuperare parola Facebook.
Poate ti-ai trecut un numar de telefon si poti incerca prin acesta sa-ti recuperezi contul de Fb.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice browser retine parolele. N-ai spus ce browser ai!

| grandebgd a răspuns (pentru Salontanul):

Orice browzer retine parola doar daca ai activata functia sau daca dai tu salvare parola.

| Salontanul a răspuns (pentru grandebgd):

Aia-i treaba ei dar nativ te intreaba si eu ii dau: da.

| grandebgd a răspuns (pentru Salontanul):

Si poate nu a dat salvare.

| Ora de net a răspuns:

Bună, Codruța,

Te sfătuim să încerci să o recuperezi folosind opțiunea Forgot my password. Dacă nu îți mai știi nici adresa de email sau numărul de telefon, accesează www.facebook.com/hacked și urmează pașii indicați acolo.

Pe viitor, este bine să îți securizezi conturile precum adresele de email setându-ți o întrebare de siguranță, un email alternativ sau numărul de telefon ca să îți poți recupera contul în cazul în care acesta este compromis. Acelasi lucru îl poți face și pentru contul de Facebook. Mergi în colțul din dreapta sus, dă click pe săgeată și accesează Settings, mai apoi mergi la lista din partea stângă a ecranului și alege Security. Vei găsi acolo opțiunile oferite pentru a-ți securiza contul (poți să introduci un email alternativ sau numărul de telefon).

| Daniel31 a răspuns:

Service-ul nu te ajuta cu nimic. Intrii pe pagina de Facebook si dai "mi-am uitat parolia". De acolo este foarte simplu. Iti spun ei ce sa faci. (Parola de la Facebook si messenger e tot aceiasi)

| lupu05001 a răspuns:

Vreau sa aflu parola

| lupu05001 a răspuns:

Mai pot afla parola de la Facebook

| IurascuDanut a răspuns:

Nu mai stiu parola la contul cu nr0755818426