| numesiprenume0 a întrebat:

Bună ziua! Mi-a fost spart contul de Facebook și au fost schimbate mailul, numărul de telefon și parola. Sunt șanse să îl mai recuperez daca nu mai am acces la acestea. Am reușit doar să îl raportez. Altceva nu știu ce să îi fac. Mă poate ajuta cineva cu idei?

2 răspunsuri:
| 120bulevard a răspuns:

Ia legatura cu suportul de la Facebook, trimite-le un mail si explica situatia pentru ca vechiul numar inca se afla in baza lor de date si te pot repera imediat, e posibil sa iti ceara o poza cu buletinul si iti vei recupera contul imediat dupa

| kGeorge a răspuns:

Ia legatura cu staff-ul de la Facebook si explica-le situatia in detaliu, cum s-a intamplat, la ce ora etc
Ideal ar fi sa le trimiti si o poza cu buletinul, sa iti poata confirma identitatea