| Zsolt15 a întrebat:

Care e diferenta dintre avast internet security si pro,mai exista si premier dar e scump... daca as cumpara security sau pro as avea toate optiuniile ca mediuProtejat, firewall si astea sau se cumpara separat?

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Internet Security ofera tot ce Pro ofera PLUS Un firewall avansat, Spam si Phishing block si protectie impotriva virusilor ransomware ( practic, protectie pe net )

Bineinteles amandoua versiuni blocheaza virusi, scaneaza wi-fi pentru slabiciuni, securizeaza parole, protejeaza date bancare, ofera modul sandbox.