| Amely21 a întrebat:

Ce înseamnă daca deschid Youtube și când deschid ceva îmi arată că videoclipul este privat? S-a șters, sau e setat pe privat, să vadă doar persoana respectivă?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Înseamnă că e setat sa îl vadă doar autorul

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

De ce l-ar mai pune daca il vede doar el?

| suntserios a răspuns (pentru darrio2007):

Ca sa nu mai fie public... nu stiu sa iti dau motivele pentru care cineva nu mai vrea un video public. pot fi multe.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Plus, ce zice CristiDinBucuresti e o tâmpenie

| darrio2007 a răspuns:

Numai anumite persoane il pot vedea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa platesti ca sa il vezi

| VoidEternal a răspuns:

Varianta 2.

| carevaescu a răspuns:

E setat pe privat, asta inseama ca doar anumite persoane (ma rog, conturi Youtube/google ) pot vedea acel video.

| andreea1baratiu a răspuns:

E pus pe privat, daca era șters scria ca acest videoclip nu mai este disponibil.